Понеділок, 10 грудня 2018 12:44

16 днів проти насильства

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Що таке насильство, його види, булінг, кібербулінг, як їх попередити та уникнути, куди звертатися, від кого отримати допомогу – ці основні поняття було роз’яснено та доведено до студентів Вищого професійного училища №3 м.Мукачева, спеціалістами сектору соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради. Захід відбувся в рамках відзначення Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

Як дівчата, так і хлопці підліткового віку можуть зазнавати всіх форм насильства та жорстокого поводження. Вони можуть траплятися як у дома, так і у школі чи на вулиці, і можуть походити від членів сім’ї, так само як і від інших дорослих і підлітків, які можуть бути знайомі або незнайомі дитині. Насильству та жорстокому поводженню можна запобігти, а у випадку коли вони трапляються, на них треба ефективно та негайно реагувати.

Пам’ятайте, Ви маєте право бути в безпеці, захищеними та звертатися за допомогою! Національна дитяча “гаряча лінія”, яка працює за безкоштовним номером 0 800 500 225 (зі стаціонарного телефону) та безкоштовним коротким номером 116 123 (з мобільних). Національна “гаряча” лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації, працює за безкоштовним номером 0 800 500 335 (зі стаціонарного телефону) працює цілодобово.

У ситуації насильства головне не мовчати!!!

 

Сектор соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Прочитано 112 разів

ГАЛЕРЕЯ