П'ятниця, 14 грудня 2018 14:32

«Допомога, яку так потребують!»

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 


Сім’я – це найбільш сприятливе середовище для виховання дитини, особливо для новонародженої крихітки, для якої мама – то цілий світ. Нажаль через складні життєві обставини нерідко буває, що немовля позбавляють права бути разом з мамою та виховуватись у сім’ї.

Часто це стається коли жінка залишається сам на сам зі своїми проблемами і турботами. Така історія трапилася і з молодою мамою, яка залишилася без підтримки родини та постійного місця проживання. Але не дивлячись на всі перешкоди, пройшовши складний шлях та вчасно здійснивши втручання у кризу сім’ї, надавши підтримку молодій матері спрямовану на недопущення відмови від немовляти вдалося досягти позитивного результату та мінімізації негативних наслідків, до яких призвели складні життєві обставини.

При здійсненні соціальної роботи спеціалістами сектору соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді управління праці та соціального захисту населення в першу чергу враховувалися всі аспекти складної життєвої ситуації сім’ї, а також дії та зусилля були спрямовані на попередження негативних наслідків які у подальшому чекали на дитину та маму. Тому було прийнято рішення про направлення для влаштування матері та дитини до закладу соціального спрямування, а саме: Обласного соціального центру матері та дитини м. Перечин. Тут молода мама знайшла не тільки житло, а й вчитиметься доглядати за дитиною, формуватиме навички відповідального материнства, отримуватиме психологічну підтримку, а також проходитиме адаптацію до дорослого життя не на одинці, а за комплексної підтримки спеціалістів. Найголовнішим результатом є те, що дитина залишається разом з мамою.

Хочемо подякувати за тісну співпрацю та організовану допомогу у досягненні позитивного результату колегам Обласного соціального центру матері та дитини м. Перечин, а також інфекційного відділення Обласної дитячої лікарні м.Мукачево.

Головне надати допомогу тому, хто її потребує та приймає.

Сектор соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Прочитано 122 разів

ГАЛЕРЕЯ