Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/Відбулася робоча зустріч представників усіх комунальних підприємств та ОСББ
Понеділок, 04 листопада 2019 11:18

Відбулася робоча зустріч представників усіх комунальних підприємств та ОСББ

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

01 листопада 2019 року за дорученням міського голови в управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради відбулася робоча зустріч представників усіх комунальних підприємств та ОСББ у ході якої обговорили питання нових механізмів нарахування та виплати монетизованих пільг та субсидій.

Нагадаємо, що цього місяця з технічних причин комунальні підприємства не отримали вчасно від соціального захисту інформацію про пільговиків та субсидіантів. Така ситуація охопила всі соцзахисти України.

Такий збій трапився через те, що вперше всі розрахунки проводилися автоматично на єдиному державному веб-порталі, куди усі соцзахисти передавали відповідну інформацію. Можливість завірити виплатні відомості електронним підписом з'явилася лише 31 жовтня 2019 року.

Те, що вчасно не передалися списки і пільга не відображена у платіжках, не означає, що її скасували. Адже пільга - це гарантована державою допомога і вона не може бути скасованою. Ті, кому не буде виплачена пільга тепер, отримають її у наступному місяці за жовтень і листопад.

Також роз'яснюємо, що готівкову форму пільги в опалювальному сезоні, отримають лише ті пільговики, які написали відповідну заяву до 15 жовтня. Пільговик, який не встиг написати заяву на готівкову форму субсидії, але бажає її отримувати, може скористатися такою можливістю лише наступного року з настанням літнього сезону. Заяву слід буде написати до 15 квітня.

Звертаємо увагу, якщо ви будете отримувати пільгу готівкою, то сума пільги не відображатиметься у платіжках. Там буде зазначено усю суму за спожиті послуги, а вам слід самостійно їх оплачувати.

Оскільки, у ході обговорення нових механізмів нарахування та виплат пільг і субсидій виникло чимало запитань до АТ "Ощадбанк", була ініційована зустріч з представниками цієї установи. За попередньою інформацією вона відбудеться у вівторок 5 листопада. Про її результати повідомимо додатково.

Прочитано 134 разів

ГАЛЕРЕЯ