Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/Про зміну назви управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради
П'ятниця, 29 листопада 2019 13:06

Про зміну назви управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

У зв’язку з рішення 66-ї сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 31.10.2019 № 1583 «Про затвердження структури, штату та загальної чисельності виконавчих органів Мукачівської міської ради, яким було внесено зміни до назв управлінь та відділів Мукачівської міської ради, управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради підготувало на розгляд сесії Мукачівської міської ради проект рішення про зміну назви управління. 28 листопада 2019 року рішенням 68-ї сесії 7-го скликання №1603 зміну назви було затверджено.

Таким чином, з 1 січня 2020 року наше управління матиме наступну назву: Управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради.

Окрім того, відповідні зміни були внесені до Положення про управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради. З документами можна ознайомитися за посиланням:

https://mukachevo-rada.gov.ua/images/docs/rishennya_mr/7/68/1603.doc

Прочитано 55 разів

ГАЛЕРЕЯ