Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Управління праці та соціального захисту населення/90 мільйонів гривень передбачили депутати Мукачівської міської ради на реалізацію програми додаткового соціально-медичного захисту жителів Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки
П'ятниця, 06 грудня 2019 13:57

90 мільйонів гривень передбачили депутати Мукачівської міської ради на реалізацію програми додаткового соціально-медичного захисту жителів Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Таким чином, уже з наступного року додаткові соціально-медичні гарантії поширяться і на жителів Павшина, Лавок, Шенборна, Нового Давидкова, Нижнього Коропця та Дерцена. На 2020 рік заплановано 30 мільйонів гривень. Програма передбачає наступні види допомог:

1. Матеріальна допомога на оплату за користування житлом (квартирна плата) і комунальними послугами (газом, електроенергією, водопостачанням, водовідведенням та вивозом сміття) в межах соціальних норм, визначених чинним законодавством і з врахуванням частини пільг, які оплачуються з Державного бюджету, делегатам І-го з’їзду Союзу молоді Закарпатської України та сім’ям загиблих учасників АТО/ООС, яким присвоєно статус Почесних громадян Мукачева (сіл, які входять до Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади).

2. Матеріальна допомога:

-ветеранам ВВВ з нагоди Дня пам’яті та примирення;

-учасникам бойових дій з нагоди Дня виведення радянських військ з Афганістану;

-учасникам АТО/ООС з нагоди Дня Захисника Вітчизни;

-ліквідаторам аварії на ЧАЕС з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС;

-особам з інвалідністю І-ї та ІІ-ї групи з нагоди Дня осіб з інвалідністю;

-дітям загиблих в АТО/ООС військовослужбовців (до досягнення ними 23- річного віку) з нагоди Дня Святого Миколая.

3. Матеріальна допомога громадянам на придбання гігієнічних підгузок, відповідно до Індивідуальної програми реабілітації, довідки Лікарської консультаційної комісії або довідки сімейного лікаря. Допомога надається щомісяця з моменту звернення до кінця поточного року - 400 грн.

4. Матеріальна допомога громадянам з нагоди ювілеїв 85, 90 років – 500 грн., 95, 100 і більше років – 1000 грн.

5. Матеріальна допомога найбільш вразливим категоріям населення (до 1 000 гривень).

6. Матеріальна допомога громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

7. Матеріальна допомога на поховання осіб, які не досягли пенсійного віку та на момент смерті не працювали і не були зареєстровані у центрі зайнятості, як безробітні, самотніх осіб пенсійного віку, бездомних осіб. Допомога надається особі, за чий рахунок було здійснено поховання. (2 000 грн.)

8. Матеріальна допомога на оздоровлення учасникам бойових дій та членам сімей загиблих під час виконання службових обов’язків учасників бойових дій, які перебувають на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради і понад два роки очікують проходження санаторно-курортного лікування за рахунок державної субвенції. (7 000 грн.).

9. Матеріальна допомога учасникам бойових дій та членам сімей загиблих під час виконання службових обов’язків учасників бойових дій для ремонту житла, яке належить їм або одному з членів їхньої сім’ї на праві приватної власності. (10 000 грн. не частіше, ніж один раз на 10 років).

10. Матеріальна допомога породіллям, які на момент декретної відпустки працювали, навчалися або перебували на обліку в Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості, як безробітні.

11. Відшкодування учасникам АТО (ООС), учасникам війни, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС вартості попередніх медичних оглядів при прийнятті на роботу, отриманні посвідчення водія автотранспортних засобів, дозволу на право носіння та отримання зброї, довідки про перебування на диспансерному обліку у психіатра, сертифікату нарколога, особову медичну (санітарну) книжку.

Прочитано 120 разів

ГАЛЕРЕЯ