Понеділок, 01 червня 2020 14:22

Увага! Важлива інформація для мешканців Мукачівської ОТГ!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

           З огляду на те, що пакунки малюка призупинили надавати в пологовому відділенні через їх відсутність, всі заяви, пов’язані з даним видом допомоги реєструються в управлінні праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради.

         Нагадуємо, що тимчасова проблема виникла через зміну механізмів закупівлі бейбі боксів на державному рівні. Всі залишки, які були в регіоні вже вичерпалися, а нові пакунки малюка через проблему з тендерними процедурами поки не надійшли.

           Для того, щоб не створювати для батьків додаткових клопотів нині між управлінням праці та соціального захисту Мукачівської міської ради та пологовим відділенням Мукачівської ЦРЛ є домовленість про те, що всі заяви тих, хто народжував у даному закладі, автоматично передаються до управління. Для тих породіль, які зареєстровані на території Мукачівської ОТГ, однак з певних причин народжували за її межами просимо подавати спеціальні заяви через ЦНАП Мукачівської міської ради.

         На сьогодні до управління вже надійшло 69 заяв про отримання пакунків малюка. Вони всі внесені до реєстру заборгованості. Як тільки пакунки надійдуть до Закарпатської області наші фахівці зв’яжуться з родинами і повідомлять їх про необхідність отримання. Орієнтовно очікується, що це буде кінець червня – початок липня.

Прочитано 99 разів

ГАЛЕРЕЯ