Середа, 06 грудня 2017 16:50

Електронна послуга з оформлення допомоги при народженні дитини

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

На сьогодні перевагою електронної послуги з оформлення допомоги при народженні дитини скористалися троє мукачівців. Дана електронна послуга в Україні запроваджена з 30 березня 2017 року.

Процес авторизації користувача на порталі https://e-services.msp.gov.ua/ відбувається у два способи: або через електронну пошту, або завдяки ЕЦП.

Далі відкривається електронна форма, яку слід заповнити. Власне, слід зазначити відомості про дитину, матір, батька, місце реєстрації та фактичного проживання, якщо вони відрізняються. Також – обрати спосіб, у який зручно отримувати виплати. Це може бути особистий банківський рахунок або відділення «Укрпошти». І насамкінець – система автоматично підкаже територіальний орган соціального захисту, який має розглянути запит.

Завдяки автоматичній перевірці і підказкам, заповнення електронної форми відбувається легко і просто – із мінімальним ризиком припущення помилок.

2. Далі ця заява потрапляє автоматично через виплатну систему Мінсоцполітики до кабінету працівника соцзахисту (Управління соціального захисту) за місцем реєстрації (прописки) заявника;

3. Працівник соцзахисту перевіряє подані документи і призначає допомогу;

4. Далі ви вже маєте отримувати допомогу на вказаний банківський рахунок або через відділення Укрпошти, якщо обрали саме її для отримання допомоги.

Окрім того, у разі подання заяви в електронній формі з використанням цифрового підпису державна допомога призначається наступного ж дня після надходження заяви, а не впродовж десяти днів, як це відбувається за особисто поданими паперовими документами через органи соцзахисту.

Прочитано 306 разів

ГАЛЕРЕЯ