Четвер, 29 березня 2018 16:58

До відома одиноких непрацездатних громадян!

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Одинокі непрацездатні громадяни (пенсіонери), в тому числі одинокі (бездітні) подружні пари похилого віку та інваліди І-ІІ групи незалежно від віку, які частково або значно втратили здатність до самообслуговування і за висновками медичного закладу потребують соціально-побутового обслуговування та догляду в домашніх умовах можуть звернутись по допомогу до відділення соціальної допомоги вдома управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Між одинокими непрацездатними громадянами і відділенням укладається договір, у якому передбачаються види послуг, що надаватимуться соціальним робітником безкоштовно.

Соціальний робітник відділення відповідно висновку лікаря про стан здоров`я громадян згідно з умовами договору та за погодженим графіком, але не менше 2-х разів на тиждень, відвідує закріплених за ним підопічних і надає передбачені договором послуги, виявляє додаткові потреби, вживає заходи, щодо їх виконання.

Основні види послуг, які надаються соціальним працівником:

-закупівля та доставку продуктів харчування, ліків та інших товарів;

-допомога в приготування їжі;

-допомога в прибиранні житла;

-допомога в самообслуговуванні;

-допомога в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами;

-допомога в оформленні документів, внесення платежів;

-забезпечення супроводження отримувачів соціальної послуги до закладів охорони здоров’я тощо;

-сприяння в організації консультування отримувачів соціальної послуги із соціально-правових питань, питань отримання комунально-побутових, медичних, соціальних послуг, питань представлення й захисту інтересів отримувачів соціальної послуги у державних і місцевих органах влади, в установах, організаціях, підприємствах, громадських об’єднаннях.

Нині на обслуговуванні відділення соціальної допомоги вдома управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради перебуває 120 громадян.

За більш детальною інформацію просимо звертатись за адресою м. Мукачево вул. Валенберга 31, каб. 7. тел. 2-30-65

Прочитано 175 разів

ГАЛЕРЕЯ