Середа, 24 лютого 2016 16:18

Соціальна адаптація військовослужбовців до цивільного життя

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Управління праці та соціального захисту населення інформує, відповідно до Закону України «Про державні гарантії соціального захисту військовослужбовців, які звільняються зі служби у зв’язку з реформуванням Збройних сил України, та членів їхніх сімей», мають право на безоплатну соціальну і професійну адаптацію.

Науковий парк Київського національного економічного університету приймає активну участь у перепідготовці військовослужбовців, яка спрямована на соціальну адаптацію звільнених військовослужбовців (або тих, що звільняються) до цивільного життя і полягає у забезпеченні їх професійного навчання за економічними спеціальностями, сприянні працевлаштуванню, наданні інформаційних, консультаційних, профорієнтаційних послуг тощо.

 

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА

1. При перепідготовці військовослужбовцям передбачається дати знання з основ ведення бізнесу (економіка, фінанси, облік тощо).

2. До перепідготовки запрошуються професійні військовослужбовці (офіцери та прапорщики):

- звільнені в запас протягом останніх 5-ти років;

- які плануються до звільнення в запас протягом року.

Вимоги до рівня освіти: наявність вищої освіти.

3. Документи, необхідні для зарахування:

- заява;

- копії сторінок військового квитка (посвідчення офіцера) з ПІБ та номером і датою наказу про звільнення (або витягу з наказу про звільнення) — від військовослужбовців, звільнених в запас протягом останніх 5-ти років;

- довідку з військової частини про те, що військовослужбовці плануються до звільнення протягом року — від військовослужбовців, які плануються до звільнення в запас протягом року;

- згоду на обробку персональних даних.

4. Навчання безкоштовне, триватиме 45 днів (1,5-2 місяці). Заняття проводитимуться у вечірні години та вихідні. Слухачі забезпечуються навчальною літературою.

Після навчання, за результатами складання іспитів, видаватиметься свідоцтво про підвищення кваліфікації КНЕУ державного зразка.

5. Групи складаються з 20 осіб.

6. За додатковою інформацією звертатися до Наукового парку Київського національного економічного університету.

Керівник проекту Козак Вадим Григорович

тел.: 0930146713

електронна пошта:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відділ державних пільг та

компенсаційних виплат УПСЗ

Прочитано 14623 разів

ГАЛЕРЕЯ