Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Управління муніципальної інспекції/Управління муніципальної інспекції закликає мукачівців не спалювати опале листя та відходи
×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 1681
П'ятниця, 19 жовтня 2018 15:45

Управління муніципальної інспекції закликає мукачівців не спалювати опале листя та відходи

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

З настанням осені всі господарі хочуть привести свій двір та присадибну ділянку в належний стан, але робити це потрібно правильно та без шкоди для оточуючих.

На присадибних ділянках рослини нерідко окропляють пестицидами, які також вивільняються у повітря при згорянні листя чи трави. Найбільше пестицидів містить бадилля картоплі, яке ми так рясно окропляємо від колорадського жука.

Додаткова проблема полягає в тому, що з листям як правило горить і безліч різноманітного сміття, що суттєво посилює забруднення атмосфери. При згорянні, скажемо, поліетиленового пакету, в повітря вивільняється до 70 різноманітних хімічних сполук, більшість з яких отруйні для людини. Саме вони як правило, стають причиною дертя в горлі, кашлю. Щільний чорний дим від тління пластикового сміття містить канцерогенні поліциклічні вуглеводні. При горінні гуми, окрім згаданого, утворюються канцерогенна сажа і викликаючи респіраторні захворювання оксиди сірки. Постійно подразнюваний димом епітелій слизової оболонки дихальних шляхів не здатен протистояти мікробам. Особливо погано тим, хто страждає на бронхіти, бронхіальну астму, риніти чи тонзиліти.

До вогнища нерідко потрапляють ДВП, ДСП, фанера. Ці матеріали містять формальдегідні смоли, до складу яких входять формальдегіди і можуть бути пофарбовані масляною фарбою, що містить свинець.

Не отруюйте себе та оточуючих!

Управління муніципальної інспекції

Прочитано 304 разів Останнє редагування П'ятниця, 19 жовтня 2018 15:48

ГАЛЕРЕЯ