Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління муніципальної інспекції/За тиждень інспекторами управління муніципальної інспекції складено 15 адміністративних протоколів 15 постанов та 10 приписів
П'ятниця, 12 квітня 2019 15:03

За тиждень інспекторами управління муніципальної інспекції складено 15 адміністративних протоколів 15 постанов та 10 приписів

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

Щоденно працівниками управління, в ході патрулювання, складають приписи за складування будівельних матеріалів без дозволу виданого в установленому порядку та розміщення тари з товаром для здійснення торгівлі на тротуарах, зелених зонах та проїжджих частинах вулиці, а також багато інших порушень. Громадяни які не виконують вимог приписів у встановлений інспектором термін, притягаються до адміністративної відповідальності за ознаками ст. 152 КУпАП.

Так на цьому тижні було складено 15 адміністративних протоколів на мешканців міста Мукачева та районів за порушення правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів м. Мукачево.

Інспекторами відділу паркування кожного дня при патрулюванні найбільш завантажених вулиць міста складаються постанови за порушення правил дорожнього руху та накладаються адміністративні стягнення у вигляді штрафу від 255 до 510 грн.

Управління муніципальної інспекції

Прочитано 175 разів Останнє редагування П'ятниця, 12 квітня 2019 15:07

ГАЛЕРЕЯ