Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Управління муніципальної інспекції/Перекриття вулиць в місті за для ремонту дорожнього полотна
Четвер, 12 вересня 2019 16:39

Перекриття вулиць в місті за для ремонту дорожнього полотна

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

У зв‘язку з проведенням планових робіт з ремонту дорожнього покриття в місті Мукачево, в місті відбувається повне чи часткове перекриття вулиць, або зміна напрямку руху по них. Так нещодавно було повернуто односторонній рух вулиці Чехова Антона, що супроводжувалося встановленням відповідних дорожніх знаків. Однак, місцевих водіїв заборонні дорожні знаки не зупиняли. Безліч водіїв намагалися здійснити маневр повороту вліво, з‘їжджаючи з вулиці Валенберга Рауля, чим створювали аварійну ситуацію на дорозі та наражаючи на небезпеку пішоходів та водіїв. З метою інформування неуважних водіїв та запобігання створення аварійних ситуацій, забезпечуючи безпеку руху водіїв та пішоходів, на перехресті вулиць Чехова Антона та Валенберга Рауля з 08.00 по 20.00 чергував наряд інспекторів муніципальної інспекції. Наразі ситуацію врегульовано.

Управління муніципальної інспекції міста Мукачево закликає водіїв при пересування містом керуватися виключно дорожніми знаками та дорожньою розміткою.

Управління муніципальної інспекції

Прочитано 64 разів

ГАЛЕРЕЯ