Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Управління міськвиконкому/Управління муніципальної інспекції/ЗВІТ Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради про пророблену роботу за період з 01.07.2019 р. по 30.09.2019 р.
Вівторок, 01 жовтня 2019 16:48

ЗВІТ Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради про пророблену роботу за період з 01.07.2019 р. по 30.09.2019 р.

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

За звітний період діяльність Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради була спрямована на забезпечення дотримання норм та Правил благоустрою м. Мукачево, дотримання правил паркування, дотримання суб’єктами господарювання правил розміщення елементів зовнішньої реклами та забезпечення громадського порядку під час проведення масових заходів на території міста.

В період з 01.07.2019 р. по 30.09.2019 р. Управлінням муніципальної інспекції Мукачівської міської ради була проведена наступна робота:

Щоденно проводилося моніторинг дотримання юридичними та фізичними особами Правил благоустрою території міста, проводиться інформаційно - роз’яснювальна робота, щодо дотримання Правил благоустрою м. Мукачева та дотримання правил зупинки, стоянки та паркування.

З 01.07.2019 р. по 30.09.2019 р. інспекторами з паркування Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради здійснювалося патрулювання території міста Мукачева та складено 736 постанов та 1242 повідомлень про притягнення до адміністративної відповідальності на загальну суму 240210 грн, з яких сплачено 138261 грн за порушення правил паркування в місті.

Також до виконавчих служб для примусового виконання постанов направлено 203 постанови з яких відповідні служби мають стягнути 103530 грн.

Виявлення осіб, які порушують Правила благоустрою міста та забезпечення накладання на них санкцій за порушення у сфері благоустрою, виявлення та фіксування самовільно розміщених, без відповідного дозволу та проектної документації об’єктів та тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, рекламних конструкцій.

Щоденно проводилось виявлення правопорушень та складання приписів щодо усунення виявлених правопорушень, а саме приведення об’єктів та елементів благоустрою міста до належного стану з визначенням строків проведення певних заходів, та контролювалось їх виконання.

За звітній період інспекторами Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради було складено 160 приписів, щодо усунення виявлених умов та причин, що сприяли порушенню Правил благоустрою міста, порушення порядку здійснення господарської діяльності суб’єктами господарювання.

Також, інспекторами Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради було проведено контроль, щодо законності розміщення тимчасових споруд (засобів реклами) на території м. Мукачево.

Інспекторами Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради складено 37 приписів, щодо усунення порушень розміщення елементів зовнішньої реклами без відповідних дозволів, з зазначенням вимоги виготовити відповідні дозвільні документи, або в добровільному порядку демонтувати їх.

Після закінчення терміну приписів, вимоги яких не виконано суб’єктами господарювання, до виконавчого комітету Мукачівської міської ради подані матеріали для прийняття рішення про демонтаж.

За звітній період за порушення Правил благоустрою міста Мукачево складено 225 адміністративних протоколів на загальну суму 76 500 грн, з яких сплачено 21 279 грн.

Протягом трьох місяців Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради розглянуто та прийнято рішення по 65 письмових заявах та скаргах мешканців м. Мукачева та розглянуто 73 усні звернення громадян, по яким було прийняте відповідне рішення та повідомлено заявників, а також групою швидкого реагування здійснено виїзди на 268 викликів громадян, які звертались на гарячу лінію до управління муніципальної інспекції.

Водночас, постійно проводиться робота по виявленню та припиненню неправомірного розповсюдження рекламної продукції, розклеювання рекламних матеріалів на парканах, стовпах та спорудах. Налагоджений контроль за дотриманням вимог Закону України «Про рекламу», суб’єктами господарювання, які займаються розповсюдженням реклами, а в разі виявлення фактів порушення особи притягаються до адміністративної відповідальності.

Інспекторами управління здійснювався дієвий контроль та проводилась превентивна робота з мешканцями міста з приводу стихійної торгівлі на тротуарах. Так за звітній період завдяки роботі інспекторів було ліквідовано стихійну торгівлю на тротуарах по вул. Габермана Самуїла та Чайковського Петра. Превентивні заходи проводяться і надалі, за для недопущення стихійної торгівлі на території міста Мукачево.

Проводились заходи по забезпеченню дотримання благоустрою під час масових заходів на території міста, серед яких, як наймасовіші «відзначення 28-ї річниці незалежності України», «День Державного прапора», «Міське свято першокласника», «Варишське Пиво», «Свято Закарпатського меду» «міжнародний день рудих в м. Мукачево», та інших масових заходів, які відбувались на території міста Мукачева.

А також постійно проводиться роз’яснення в засобах масової інформації та соціальних мережах, щодо дотримання Правил благоустрою та дотримання правил паркування.

Прочитано 75 разів Останнє редагування Вівторок, 01 жовтня 2019 16:53

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація