Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Управління міськвиконкому/Управління муніципальної інспекції/З початку тижня інспекторами відділу паркування УМІ ММР складено 250 постанов про вчинення адміністративного правопорушення.
×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 1681
Середа, 26 лютого 2020 13:59

З початку тижня інспекторами відділу паркування УМІ ММР складено 250 постанов про вчинення адміністративного правопорушення.

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

З початку тижня інспекторами відділу паркування УМІ ММР складено 250 постанов про вчинення адміністративного правопорушення.

Штраф за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису) відповідно до законодавства від 255 до 510 грн. У випадку сплати водієм штрафу протягом 10 днів з моменту отримання повідомлення про скоєння правопорушення - водій сплачує лише 50% суми штрафу.

Разом з тим, ведеться статистика правопорушень. Зокрема, за останній місяць випадків порушення правил паркування в найбільш проблемних зонах міста зменшилося на 30%.

Управління муніципальної інспекції

Прочитано 26 разів

ГАЛЕРЕЯ