Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Архівний відділ/Звіт про роботу архівного відділу виконавчого комітету Мукачівської міської ради за ІІІ квартал 2019 року
Середа, 02 жовтня 2019 14:24

Звіт про роботу архівного відділу виконавчого комітету Мукачівської міської ради за ІІІ квартал 2019 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

1. Прийнято на державне зберігання 36 одиниць зберігання документів з кадрових питань ліквідованих установ (юридичних осіб) та 20 одиниць зберігання документів НАФ. Справи підшито, впорядковано, закартоновано, складено описи.

2. Відреставровано 240 од.зб. документів ліквідованих установ, підшито 145 од.зб. документів постійного зберігання.

3. Підготовлено та видано 319 архівних довідок про нарахування заробітної плати та підтвердження стажу роботи, архівних витягів та копій документів, довідок державному реєстратору та ін.

4. Проведено 3 засідання експертної комісії (ЕК), на яких схвалено документи (номенклатури справ, описи тривалого, постійного зберігання та з кадрових питань, акти про вилучення для знищення документів та ін.)

5. Надано 28 консультацій з питань ведення діловодства, архівної справи відповідальним за документообіг та архів в установах, організаціях.

6. У фойє архівного відділу було підготовлено 1 (одну) виставку архівних матеріалів та фотодокументів з нагоди відзначення Дня незалежності України.7. Забезпечено доступ до документів для здійснення перевірок виданих архівних довідок працівникам сервісного центру з обслуговування громадян управління Пенсійного фонду Закарпатської області— всього 47 перевірок.

8. Підготовлено акт про вилучення для знищення документів та знищено документи тимчасового зберігання фонду № 505 – Мукачівської міської виборчої комісії з проміжних виборів депутатів Закарпатської обласної ради 03.03.2013 року.

9. Рішенням 62 сесії 7-го скликання від 26.09.2019 року № 1501 затверджено Положення про архівний відділ виконавчого комітету Мукачівської міської ради у новій редакції.

10. Придбано 5 погонних метрів стелажного обладнання.

11. Систематично проводиться робота з прибирання прилеглої до архівного відділу території, забезпечення належного стану документів, протипожежної безпеки.

12. Сторінка «Архівний відділ виконавчого комітету Мукачівської міської ради» у ФБ та офіційна сторінка на сайті Мукачівської міської ради систематично оновлюється та поповнюється інформацією про роботу.

Прочитано 85 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація