П'ятниця, 06 липня 2018 23:00

Оприлюднено проект регуляторного акта

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

https://mukachevo-rada.gov.ua/index.php/vidkryte-misto/rehuliatorna-diialnist/proekty-rehuliatornykh-aktiv-ta-arv/item/10465-proektrehuliatornohoaktamukachivskoimiskoiradyprovnesenniazmindorishennia29sesiimukachivskoimiskoirady7sklykanniavid06lypnia2017roku705prozasnuvanniamukachivskoimiskoipremiiimenioleksandra

Проект регуляторного акта передбачає затвердження Положення Про заснування Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича уновій редакції. Дане Положення розроблено з метою є підтримка та розвиток інтелектуальних та творчих здібностей мешканців міста Мукачева, відзначення найдостойніших, кращих з кращих особистостей у галузях літератури, освіти, мистецтва.

Звертаємо Вашу увагу на те, що інформація про оприлюднення даного проекту регуляторного акта розміщена в міськрайонній газеті “Мукачево”, а проект регуляторного акта з відповідним аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Мукачівської міської радиwww.mukachevo-rada.gov.ua(Розділ: “Відкрите місто” - “Регуляторна діяльність” - “Проекти регуляторних актів та АРВ»).

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта, аналізу регуляторного впливу просимо надсилати на адресу розробника - відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради протягом місяця з дня його опублікування у письмовому вигляді або електронною поштою.

Адреса розробника:
89600, м. Мукачево, пл. Духновича, 2, відділ культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради, каб. №54, тел. 2-20-03, 2-31-78; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Секретаріат ради

Прочитано 265 разів

ГАЛЕРЕЯ