Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Секретаріат ради/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій
Понеділок, 23 липня 2018 16:24

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

1. Про внесення доповнень в рішення 33-ої сесії Мукачівської міської

ради 7-го скликання від 30.11.2017 року № 844 «Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та графіку проведення відстежень їх результативності на 2018 рік».

2. Про затвердження передавального акту ММКП «Громадський транспорт Мукачева».

3. Про затвердження Положення про консультативне опитування мешканців міста Мукачева у новій редакції.

Різне:

4. Про ліквідацію Мукачівського міського комунального підприємства «Муніципальна міліція».

5. Про створення Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради та затвердження Положення про Управління муніципальної інспекції Мукачівської міської ради.

Затвердження експертних висновків до регуляторних актів:

6. Про внесення змін до рішення 29 сесії Мукачівської міської ради 7 скликання від 06 липня 2017 року № 705 “Про заснування Мукачівської міської премії імені Олександра Духновича (нова редакція)”.

7. Про заснування Мукачівської міської літературної премії імені Юрія Мейгеша для молодих авторів.

Прочитано 122 разів

ГАЛЕРЕЯ