Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Секретаріат ради/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту
Понеділок, 24 вересня 2018 17:06

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

1. Про передачу та збільшення балансової вартості незавершеного будівництва.

2. Про реорганізацію Мукачівського міського комунального підприємства “Парк”.

3. Про затвердження звіту про базове відстеження результативності регуляторного акта рішення 36-ої сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради від 25.01.2018 р. №925 «Про затвердження Порядку розміщення вивісок у місті Мукачево (нова редакція)».

4. Про затвердження звіту про повторне відстеження результативності регуляторного акта рішення 21-ої сесії 7-го скликання Мукачівської міської ради від 15.12.2016 р. №423 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у місті Мукачево».

5. Про затвердження cтатуту Мукачівського міського комунального підприємства «Ремонтно-будівельне управління» в новій редакції.

Прочитано 62 разів

ГАЛЕРЕЯ