П'ятниця, 23 листопада 2018 15:45

Звіт секретаріату ради

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

За період з 01 листопада 2017 року по 01 листопада 2018 року включно секретаріатом ради забезпечено підготовку та проведення 17-ти сесій міської ради, в тому числі 6-ти позачергових.

Забезпечено підготовку та проведення 107 засідань постійних депутатських комісій міської ради.

За даний період було прийнято 377 рішень міської ради, зокрема: щомісяця депутати розглядають на профільних комісіях та сесіях питання щодо впорядкування земельних ділянок підприємств, організацій, громадян; рішення щодо викупу земельних ділянок, зміни їх цільового призначення; вносять зміни в міські програми та бюджет міста, та інші.

Також за вказаний період було прийнято звернення до сільських та селищних голів та рад щодо реалізації Закону України «Про добровільне об'єднання територіальних громад» та звернення до Президента України Порошенка П.О. щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Протягом року секретаріатом ради було забезпечено відвідування депутатами інформаційно-навчального центру з енергоефективності та ВДЕ та водоканалу. Під час відвідування депутати мали змогу ознайомитися з роботою центру та з особливостями водопостачання в місті.

Постійно ведеться робота по наповненню розділу Міська рада на офіційному сайті Мукачівської міської ради, а саме: проекти рішень міської ради, рішення міської ради, результати поіменного голосування депутатів міської ради, протоколи сесій міської ради, протоколи засідань постійних депутатських комісій, графік прийому громадян депутатами міської ради 7-го скликання.

Протягом вказаного періоду депутатам Мукачівської міської ради надавалася необхідна допомога у здійсненні ними депутатських повноважень; проведенню зустрічей депутатів з виборцями.

Секретаріат ради

Прочитано 74 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація