Четвер, 06 грудня 2018 12:11

У міськраді засідала «земельна» комісія

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Сьогодні, 28 листопада у міськраді відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин.

Депутати розглянули запропоновані зміни до міських програм:

- Програми фінансового забезпечення утримання об’єктів комунальної власності (земля та нерухомість) територіальної громади міста Мукачева на 2018-2020 роки, на реалізацію якої в проекті бюджету на 2019 рік передбачено 2150 тис. грн. Більшу частину коштів планується використати на інвентаризацію земель міста.

- Програми створення (оновлення) містобудівної документації на території м. Мукачево із загальним обсягом коштів на реалізацію заходів програми у 2019 році - 800 тис. грн.

Також одноголосно підтримано проекти рішень по майновим питанням медицини в Мукачеві:

- Про передачу в оперативне управління Комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Мукачева” майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево, що є на балансі відділу охорони здоров'я виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

- Про внесення змін до рішення сесії Мукачівської міської ради про передачу в оперативне управління Комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Мукачева” майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево, що є на балансі відділу охорони здоров'я виконавчого комітету Мукачівської міської ради.
- Про внесення змін до рішення сесії Мукачівської міської ради про передачу в оперативне управління Комунальному некомерційному підприємству “Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Мукачева” майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево, що є на балансі відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Секретаріат ради

3

Прочитано 177 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація