Середа, 09 січня 2019 17:22

Звіт секретаріату ради за 2018 рік

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

За вказаний період секретаріатом ради підготовлено та організовано 
17 сесій Мукачівської міської ради, з яких 5 позачергових, прийнято 379 рішень міської ради.

У 2018 році секретаріатом ради забезпечено організацію 273 засідань профільних депутатських комісій, на яких розглянуто 604 проекти рішень, а саме:

- з питань бюджету та соціально-економічного розвитку – 18 засідань (розглянуто 129 проектів);

- з питань комунальної власності та земельних відносин - 18 засідань (розглянуто 171 проект);

- з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту - 18 засідань (розглянуто 80 проектів);

- з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій - 17 засідань (розглянуто 120 проектів);

- з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології - 15 засідань (розглянуто 53 проекти);

- з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку - 16 засідань (розглянуто 51 проект).

Також за вказаний період було прийнято звернення до сільських та селищних голів та рад щодо реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та звернення до Президента України Порошенка П.О. щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Секретаріатом ради було забезпечено відвідування депутатами інформаційно-навчального центру з енергоефективності та ВДЕ та міськводоканалу. Під час відвідування депутати мали змогу ознайомитися з роботою центру та з особливостями водопостачання в місті.

Працівниками секретаріату ради надавалась допомога головам комісій у скликанні засідань комісій, веденні їх діловодства та протоколів, підготовці питань, які виносяться на розгляд комісій.

Готувалася інформація щодо роботи міської ради, профільних депутатських комісій та подавалася для розміщення на офіційному сайті міської ради.

Всі проекти рішень попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій міської ради та виносилися на розгляд сесій міської ради.

Забезпечено оприлюднення проектів рішень на офіційному сайті міської ради.

Забезпечено оприлюднення результатів голосувань депутатів міської ради згідно даних електронної системи голосування «Віче».

Здійснено постійний моніторинг змін до законодавства України, зокрема з питань місцевого самоврядування.

Організовано та забезпечено висвітлення питань роботи ради, депутатів міської ради, постійних комісій, зокрема повідомлено:

- про час і місце проведення сесії ради, порядок денний сесії ради, проектів рішень ради;

- про час та місце засідань депутатських комісій;

Забезпечено наповнення офіційної Web-сторінки Мукачівської міської ради у мережі Інтернет з питань висвітлення роботи ради, депутатів, постійних комісій.

Забезпечено функціонування та наповнення офіційної сторінки секретаріату ради в соціальній мережі Facebook.

У структурному підрозділі формується електронна база проектів рішень та рішень сесій міської ради та подається для розміщення на сайті міської ради.

Секретаріатом ради проводилася організація роботи секретаря міської ради, а саме:

-прийом громадян секретарем міської ради;

-робочі наради у секретаря міської ради.

Протягом вказаного періоду депутатам Мукачівської міської ради надавалася необхідна допомога у здійсненні ними депутатських повноважень, проведенню зустрічей депутатів з виборцями.

Працівники секретаріату ради приймали активну участь у міських громадських заходах з відзначення державних свят та вшанування пам’ятних дат.

Секретаріат ради

Прочитано 56 разів

ГАЛЕРЕЯ