Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Секретаріат ради/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології
П'ятниця, 22 березня 2019 14:59

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

1. Про затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської у новій редакції.

2. Про міську Програму медичного обслуговування населення територіальної громади м. Мукачева в ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова НАМН України» на 2019 рік.

3. Про затвердження Порядку утворення спостережної ради та Положення про спостережну раду Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Мукачева”.

4. Про затвердження статуту Комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Мукачева” у новій редакції.

5. Про передачу в господарське відання Мукачівському міському комунальному підприємству “Соціальна аптека” майна комунальної власності територіальної громади м. Мукачево, що є на балансі Комунального некомерційного підприємства «Мукачівська центральна районна лікарня».

Секретаріат ради

Прочитано 175 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація