Версія для друку
Вівторок, 09 квітня 2019 11:53

Звіт секретаріату ради за І-ий квартал 2019 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

За вказаний період секретаріатом ради підготовлено та організовано 3 сесії Мукачівської міської ради, прийнято 66 рішень міської ради.

У І-му кварталі 2019 року секретаріатом ради забезпечено організацію 17 засідань профільних депутатських комісій, на яких розглянуто 87 проектів рішень, а саме:

- з питань бюджету та соціально-економічного розвитку – 3 засідання (розглянуто 27 проектів);

- з питань комунальної власності та земельних відносин - 3 засідання (розглянуто 33 проекти);

- з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту - 3 засідання (розглянуто 10 проектів);

- з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій - 2 засідання (розглянуто 3 проекти);

- з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та екології - 3 засідання (розглянуто 10 проектів);

- з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку - 3 засідання (розглянуто 4 проекти).

Також за вказаний період було прийнято ряд важливих рішень по підсумкам роботи міської ради та її виконавчого комітету за 2018 рік, а саме: «Про Звіт міського голови про підсумки роботи Мукачівської міської ради та її виконавчого комітету за 2018 рік», «Про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку м. Мукачева за 2018 рік» та «Про затвердження звіту про виконання міського бюджету м. Мукачево за 2018 рік».

Працівниками секретаріату ради надавалась допомога головам комісій у скликанні засідань комісій, веденні їх діловодства та протоколів, підготовці питань, які виносяться на розгляд комісій.

Готувалася інформація щодо роботи міської ради, профільних депутатських комісій та подавалася для розміщення на офіційному сайті міської ради.

Всі проекти рішень попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій міської ради та виносилися на розгляд сесій міської ради.

Забезпечено оприлюднення проектів рішень на офіційному сайті міської ради.

Забезпечено оприлюднення результатів голосувань депутатів міської ради згідно даних електронної системи голосування «Віче».

Здійснено постійний моніторинг змін до законодавства України, зокрема з питань місцевого самоврядування.

Організовано та забезпечено висвітлення питань роботи ради, депутатів міської ради, постійних комісій, зокрема повідомлено:

- про час і місце проведення сесії ради, порядок денний сесії ради, проектів рішень ради;

- про час та місце засідань депутатських комісій;

Забезпечено наповнення офіційної Web-сторінки Мукачівської міської ради у мережі Інтернет з питань висвітлення роботи ради, депутатів, постійних комісій.

Забезпечено функціонування та наповнення офіційної сторінки секретаріату ради в соціальній мережі Facebook.

У структурному підрозділі формується електронна база проектів рішень та рішень сесій міської ради та подається для розміщення на сайті міської ради.

Секретаріатом ради проводилася організація роботи секретаря міської ради, а саме:

-прийом громадян секретарем міської ради;

-робочі наради у секретаря міської ради.

Протягом вказаного періоду депутатам Мукачівської міської ради надавалася необхідна допомога у здійсненні ними депутатських повноважень, проведенню зустрічей депутатів з виборцями.

Працівники секретаріату ради приймали активну участь у міських громадських заходах з відзначення державних свят та вшанування пам’ятних дат.

Секретаріат ради

Прочитано 150 разів
Секретаріат ради

Останні з Секретаріат ради