Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Секретаріат ради/Депутати затвердили Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки м. Мукачева
Четвер, 05 вересня 2019 13:35

Депутати затвердили Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки м. Мукачева

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

На минулій сесії міської ради депутати затвердили рішення «Про затвердження програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки м. Мукачева на 2019 рік».

Даною Програмою, для забезпечення надійного захисту населення і територій міста Мукачева від негативного впливу надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру передбачено виділення коштів на 2019 рік в сумі 300 тисяч гривень.

Планом заходів цієї Програми передбачено придбання техніки та запасних частин для ремонту пожежних автомобілів, а також забезпечення пожежним та аварійно-рятувальним спорядженням.

У результаті реалізації програми створюватимуться сприятливі умови для швидкого та ефективного реагування на надзвичайні ситуації та події на території м. Мукачево, що призведе до зменшення матеріальних збитків та людських жертв.

Ознайомитися з рішенням можна на офіційному сайті Мукачівської міської ради: https://mukachevo-rada.gov.ua/index.php/2016-02-04-22-32-11/item/16994-rishennia61sesiimukachivskoimiskoirady7hosklykannia22serpnia2019roku.

Секретаріат ради

Прочитано 187 разів

ГАЛЕРЕЯ