Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Секретаріат ради/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку
Понеділок, 25 листопада 2019 16:35

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, молоді і спорту та духовного розвитку

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

1. Про зміну назви Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради.

2. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня – гімназія” Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом поділу.

3. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад “Гармонія” Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом поділу.

4. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” №6 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом поділу.

5. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” №15 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом поділу.

6. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” №10 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом поділу.

7. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад” №11 Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом поділу.

8. Про реорганізацію Мукачівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад “Первоцвіт” Мукачівської міської ради Закарпатської області шляхом поділу.

9. Про зміну назви Відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділ культури Мукачівської міської ради.

10. Про внесення змін до міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2018-2020 роки (нова редакція).

11. Про затвердження Положення про щорічну міську літературну премію імені Юрія Мейгеша - українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева (нова редакція).

12. Про затвердження Персонального складу комісії по присудженню щорічної міської літературної премії імені Юрія Мейгеша - українського письменника, почесного громадянина міста Мукачева.

Прочитано 53 разів

ГАЛЕРЕЯ