Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Секретаріат ради/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій
Вівторок, 26 листопада 2019 17:17

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності, регламенту, депутатської етики, оборонної роботи та надзвичайних ситуацій

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

1. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету та виконавчих органів Мукачівської міської ради.

2. Про внесення змін до рішення 10 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання «Про затвердження положення «Про багатофункціональну електронну пластикову картку «Картка мукачівця» від 31.03.2016 № 142.

3. Про затвердження списку присяжних Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області.

4. Про затвердження плану діяльності з підготовки регуляторних актів та

графіку проведення відстежень їх результативності на 2020 рік.

5. Про зміну назви юридичного відділу виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про юридичний відділ Мукачівської міської ради.

6. Про зміну назви відділу інформаційно-аналітичних комплексів виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділ інформаційно-аналітичних комплексів Мукачівської міської ради.

7. Про зміну назви служби персоналу виконавчого комітету

Мукачівської міської ради та затвердження Положення про службу персоналу Мукачівської міської ради.

8. Про зміну назви відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділ бухгалтерського обліку та звітності Мукачівської міської ради.

9. Про зміну назви господарського відділу виконавчого комітету

Мукачівської міської ради та затвердження Положення про господарський відділ Мукачівської міської ради.

10. Про зміну назви Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг Мукачівської міської ради.

11. Про зміну назви Відділу ведення Державного реєстру виборців виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про Відділ ведення Державного реєстру виборців Мукачівської міської ради.

12. Про зміну назви служби у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про службу у справах дітей Мукачівської міської ради.

13. Про зміну назви Відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділ охорони здоров’я Мукачівської міської ради.

14. Про зміну назви відділу економіки виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділ економіки Мукачівської міської ради.

15. Про затвердження Положення відділу державного архітектурно-будівельного контролю Мукачівської міської ради (нова редакція).

16. Про зміну назви відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділ з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної та оборонної роботи Мукачівської міської ради.

17. Про зміну назви архівного відділу виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про архівний відділ Мукачівської міської ради.

18. Про зміну назви Управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради.

19. Про зміну назви Відділу культури виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділ культури Мукачівської міської ради.

20. Про зміну назви Фінансового управління виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про фінансове управління Мукачівської міської ради.

21. Про зміну назви Управління комунальної власності та архітектури виконавчого комітету та затвердження Положення про управління комунальної власності та архітектури Мукачівської міської ради.

22. Про зміну назви відділу капітального будівництва виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділ капітального будівництва Мукачівської міської ради.

23. Про зміну назви управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради.

24. Про зміну назви відділення соціальної допомоги вдома управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Мукачівської міської ради та затвердження Положення про відділення соціальної допомоги вдома управління праці та соціального захисту населення Мукачівської міської ради.

Прочитано 49 разів

ГАЛЕРЕЯ