Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Секретаріат ради/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин
П'ятниця, 17 січня 2020 12:10

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань комунальної власності та земельних відносин

1. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки по вул.Волошина Августина,42 в м.Мукачево з метою зміни цільового призначення.

2. Затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки, що відчужується, затвердження ціни та інших істотних умов договору купівлі-продажу та про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки комунальної власності, яка підлягає продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону.

3. Про надання дозволу на проведення експертної оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення для підприємницької діяльності, що підлягають передачі у власність шляхом викупу.

4. Про встановлення меж землекористувань підприємств, установ, організацій, суб′єктів підприємницької діяльності та громадян на землях Мукачівської міської об'єднаної територіальної громади, надання права постійного користування земельними ділянками.

5. Про зміну цільового призначення земельних ділянок.

6. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою, затвердження землевпорядних документацій та передачу земельних ділянок у власність.

7. Про сервітутне землекористування та затвердження істотних умов договорів.

Прочитано 112 разів

ГАЛЕРЕЯ