Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Секретаріат ради/Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту
Понеділок, 26 березня 2018 14:40

Перелік проектів рішень, що пропонуються до розгляду на засіданні постійної депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та транспорту

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)


1. Про внесення змін до «Програми реформування та підтримки водопровідно-каналізаційного господарства на території м. Мукачево на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням 33-ї сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання від 30.11.2017 р. №896.

2. Про затвердження звіту про періодичне відстеження результативності регуляторного акта рішення 40 сесії Мукачівської міської ради 6-го скликання від 28.03.2013 р. № 803 «Про затвердження Положення про порядок зняття з балансу підприємств житлово-комунального господарства житлових будинків, у яких приватизоване або викуплене житло та передачу їх у власність громадянам, юридичним особам».

3. Про надання дозволу на списання основних засобів комунального підприємства.

4. Про затвердження cтатуту ММКП «Громадський транспорт Мукачева» в новій редакції.

5. Про затвердження детального плану території в районі вулиці Сороча для індивідуального садівництва та малоповерхової житлової забудови.

6. Про розроблення детального плану території по вул. Духновича Олександра в місті Мукачево для багатоквартирного житлового будівництва та іншої житлової забудови.

7. Про затвердження cтатуту комунального підприємства “Мукачівське кар’єроуправління” (нова редакція).

Дозвіл на оприлюднення регуляторного акту:

8. Про рух транспортних засобів у центральній пішохідній частині міста Мукачева.

Секретаріат ради

Прочитано 162 разів

ГАЛЕРЕЯ