Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Служба персоналу/Підтримано рішення «Про внесення змін у структуру та штат виконавчих органів Мукачівської міської ради»
Четвер, 27 червня 2019 15:14

Підтримано рішення «Про внесення змін у структуру та штат виконавчих органів Мукачівської міської ради»

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

На засіданні сесії Мукачівської міської ради, яке відбулося 27 червня 2019 року, більшістю голосів депутатами підтримано рішення «Про внесення змін у структуру та штат виконавчих органів Мукачівської міської ради».

З метою забезпечення належного виконання повноважень виконавчих органів міської ради з 01 липня 2019 року :

1.В управлінні муніципальної інспекції Мукачівської міської ради, в межах загальної чисельності, вводиться посада спеціаліста І категорії, інспектора з паркування відділу інспекторів з паркування у кількості двох штатних одиниць.

Збільшення кількості інспекторів з паркування відбудеться за рахунок виведення двох штатних посад диспетчерів пункту відеоспостереження.

2. У відділі державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Мукачівської міської ради, в межах загальної чисельності, вводиться посада заступника начальника відділу за рахунок виведення посади інспектора, головного спеціаліста відділу.

3. У відділі інформаційного забезпечення виконавчого комітету Мукачівської міської ради вводиться посада головного спеціаліста відділу.

27.06.2019 р. Служба персоналу

виконавчого комітету

Мукачівської міської ради

Прочитано 519 разів

ГАЛЕРЕЯ