Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Служба персоналу/Мукачівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад
Четвер, 06 лютого 2020 15:10

Мукачівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Мукачівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

1. Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності управління комунальної власності та архітектури Мукачівської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта відповідного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на керівних посадах на службі в органах місцевого самоврядування, на керівних посадах державної служби, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

2. Головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності та архітектури Мукачівської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта відповідного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших установах та організаціях незалежно від форми власності не менше 2 років.

3. Головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичних комплексів Мукачівської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта відповідного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі не менше 1 року, або стаж роботи в галузі інформаційних технологій в інших установах та організаціях незалежно від форми власності не менше 2 років.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

-заяву про участь у конкурсі ;

-особову картку форми П-2 ДС з відповідними додатками, автобіографію;

-копії документів: про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

-копію документа, який посвідчує особу;

-копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

-електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (згідно Закону України “Про запобігання корупції”), за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою: www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді. Е-декларація заповнюється власноруч за допомогою власного електронного цифрового підпису (ЕЦП).

-довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

-дві фотокартки розміром 4 Х 6 см.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи для участі у конкурсному відборі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в газеті “Мукачево” від 06.02.2020 р. за адресою: м. Мукачево пл. Духновича Олександра, 2, каб. № 34. (тел. 0313121417).

Прочитано 563 разів

ГАЛЕРЕЯ