Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Служба персоналу/Мукачівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління Мукачівської міської ради.
Четвер, 13 лютого 2020 16:19

Мукачівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління Мукачівської міської ради.

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Мукачівська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади
головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління Мукачівської міської ради.Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта відповідного спрямування не нижче ступеня магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року, або стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:
-заяву про участь у конкурсі ;
-особову картку форми П-2 ДС з відповідними додатками, автобіографію;
-копії документів: про освіту з додатками, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
-копію документа, який посвідчує особу;
-копію військового квитка (для військовослужбовців або військвозобов'язаних);
-електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (згідно Закону України “Про запобігання корупції”), за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою: www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту у паперовому вигляді. Е-декларація заповнюється власноруч за допомогою власного електронного цифрового підпису (ЕЦП).
-довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).
-дві фотокартки розміром 4 Х 6 см.
Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи для участі у конкурсному відборі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування в газеті “Мукачево” від 13.02.2020 р. за адресою: м. Мукачево пл. О. Духновича, 2, каб. № 34. (тел. 0313121417).

Прочитано 449 разів

ГАЛЕРЕЯ