Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Служба у справах дітей/Збереження права дитини зростати в рідній сім'ї
П'ятниця, 05 квітня 2019 11:53

Збереження права дитини зростати в рідній сім'ї

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Одним із головних напрямків діяльності служби у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради є робота з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, а саме збереження права дитини на виховання в рідній сім'ї.

Повсякденний контроль за умовами життя, виховання, навчання і здоров'я дітей в цих сім'ях, тісна співпраця служби у справах дітей з сектором соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, ювенальною превенцією, центром первинної медико-санітарної допомоги, навчальними та дошкільними закладами міста дає позитивний результат.

Станом на 01.04.2019 року на обліку служби у справах дітей перебуває 53 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Із них, 48 дітей, виховуються у 19 сім'ях, де батьки ухиляються від виконання своїх обов'язків; 3 дітей, які зазнали жорстокого поводження; 1 дитина, яка схильна до самовільного залишення місця постійного проживання.

Умови проживання дітей в даних сім'ях постійно знаходяться під контролем. Згідно розробленого графіку, проведено спільні рейдові заходи, під час яких обстежено житлово-побутові умови проживання 27 дітей, вивчено потреби дітей та сімей. З батьками проведено бесіди щодо відповідального батьківства, офіційного працевлаштування, оформлення соціальних виплат та подолання згубних звичок. За поданням служби у справах дітей на 19 батьків працівниками ювенальної превенції складено адміністративні протоколи за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На кожну дитину, враховуючи її потреби та інтереси, членами міждисциплінарних команд, розроблено індивідуальні плани соціального захисту дитини.

Служба у справах дітей

Прочитано 91 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація