П'ятниця, 05 квітня 2019 12:07

Дитина в сім'ї — велика відповідальність

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

З початку поточного року за різних обставин без піклування батьків залишилась 21 дитина: станом на 01.04.2019 року на первинному обліку служби у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради перебуває 176 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Після встановлення факту відсутності батьківського піклування, службою у справах дітей вживаються всі заходи щодо влаштування неповнолітніх до сімейних форм виховання, а саме: усиновлення, опіку/піклування, дитячі будинки сімейного типу/прийомні сім'ї. Однак, на жаль, не завжди вдається знайти нову родину для дитини.

Так, із загальної кількості дітей, які перебувають на первинному обліку служби, сімейними формами виховання охоплено тільки 57 відсотків всіх дітей, які перебувають на первинному обліку служби.

Інші діти виховуються у різних дитячих закладах області:

- 16 хлопчиків та дівчат віком до трьох років перебувають в обласному будинку дитини м. Сваляви;

- 12 дітей віком до 16 років виховується в Чинадіївському дитячому будинку;

- в Перечинській та Домбоківській школах-інтернатах навчаються 18 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування віком до 17 років, які можуть бути влаштовані до сімейних форм виховання;

- 17 дітей віком до 18 років проживають в інших закладах (профтехучилища, будинки-інтернати для інвалідів, благодійні фонди) перебуває;

- в закладах тимчасового влаштування перебуває 11 дітей.

Дитина — це завжди велика відповідальність. Але якщо ви зважились і вирішили прийняти дитину у свою родину, подарувати їй тепло і батьківську турботу, перший крок — звернутись до служби у справах дітей за місцем свого постійного проживання.

Мешканці міста можуть звертатись до служби у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради за адресою: м. Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2 м. Мукачево, тел. 21018.

Служба у справах дітей

Прочитано 92 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація