Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Служба у справах дітей Мукачівської міської ради/До уваги приватних підприємців та власників торговельних закладів!
Четвер, 18 квітня 2019 17:28

До уваги приватних підприємців та власників торговельних закладів!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Міською програмою “Захисту прав дітей” в 2019 році до Міжнародного дня дітей передбачено придбання подарунків для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей-інвалідів, які відвідують дошкільні та навчальні заклади міста. На подарунки з міського бюджету планується витратити до 300000 гривень. У зв’язку із стрімким ростом дитячої залежності від комп’ютерів, планшетів та мобільних телефонів, влада міста вирішила цього року подарувати дітям конструктори «Лего», які стануть для дитини не лише цікавою іграшкою, а й допоможуть у розвитку її уяви, пам’яті та моторики. Планується придбання 290 подарунків для 109 дівчат та 181 хлопчика.

Просимо всіх підприємців та власників торговельних закладів, які реалізують вказану групу товарів і мають бажання долучитись до дитячого свята, яке щорічно для дітей міста проводить міський голова, до 2 травня 2018 року подати до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Мукачівської міської ради асортимент товару та цінові пропозиції. За наслідками конкурсного відбору, у разі дотримання співвідношення ціни та якості з переможцями будуть укладені відповідні договори на закупівлю та поставку товару до 25.05.2019 року.

За отриманням інформації щодо кількості та вікової категорії дітей просимо звертатися до служби у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради: м. Мукачево, площа Духновича Олександра, 2 кабінет 50, 51, телефон 21018.

Служба у справах дітей

Прочитано 776 разів

ГАЛЕРЕЯ