П'ятниця, 03 травня 2019 14:30

Завжди під контролем

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

З метою соціального захисту дітей, запобігання бездоглядності, профілактики правопорушень та інших негативних проявів у дитячому середовищі, службою у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради постійно організовуються та проводяться різні види профілактичних заходів у гуртожитку по вулиці Токаря Михайла із залученням працівників: ювенальної превенції Мукачівського відділу поліції, сектору соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді виконавчого комітету Мукачівської міської ради, управління міського господарства, лікарів сімейної медицини та освіти.

Цими днями, працівниками служби у справах дітей спільно з представниками ювенальної превенції Мукачівського відділу поліції, відвідано чотири сім'ї в яких виховуються 14 дітей, що перебувають на обліку служби у справах дітей, як такі, що опинились у складних життєвих обставинах, внаслідок неналежного виконання батьками обов'язків по вихованню та утриманню дітей. На час обстеження в кімнатах було прибрано, їжа приготовлена, продукти харчування та предмети гігієни наявні. У всіх дітей є місця для сну та приготування уроків, також в них є одяг та взуття по сезону. Діти відвідують навчальні та дошкільні заклади, знаходяться під контролем сімейних лікарів відповідно до укладених батьками декларацій. Одна мати перебуває у відпустці по догляду за дітьми до 3 років, троє мам працюють, отримують державну соціальну допомогу на дітей.

При гуртожитку працює позашкільна інтелектуально-розважальна секція “Золоте зернятко”, якою керує благодійний фонд “Новий початок”. Волонтери допомагають цим дітям у виконанні домашніх завдань, вчать їх виготовляти різні вироби ручної роботи, малювати, організовують прогулянки містом та ігри у дворі, а з батьками працюють спеціалісти, які надають низку послуг у формуванні у них вміння та навички щодо позитивного спілкування з дітьми, розповідають про етапи функціонування сім'ї, розвиток дитини, методи ненасильницького вирішення різного роду проблем.

Цього року в березні - ці батьки були притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За наслідками проведеної роботи можна зробити висновок, що “горе-батьки” за допомогою структурних підрозділів міста та громадських організацій долають складні життєві обставини. Робота триває.

Служба у справах дітей

Прочитано 108 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація