Понеділок, 15 липня 2019 16:57

Відбулось засідання комісії

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

На черговому засіданні комісії з питань захисту прав дитини, яке відбулось наприкінці минулого тижня, розглянуто ряд питань щодо сприяння забезпеченню реалізації прав та найкращих інтересів дітей, їх соціального захисту:

- Про виконання одинокими матерями батьківських обов'язків:

- Про визначення способу участі одного з батьків у вихованні дітей.

- Про надання дозволу для здійснення правочину стосовно нерухомого майна, право власності на яке або право користування яким мають діти.

- Про затвердження складу міждисциплінарних команд для організації соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дитини, яка зазнала жорстокого поводження від батька.

- Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування:

У засіданні комісії прийняли участь батьки, які звертались до органу опіки та піклування з заявами про вирішення спору щодо участі у вихованні дітей, завідувач сектору соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, медична сестра Центру первинної медико-санітарної допомоги. Запрошені горе-матері на засідання комісії не з'явились.

По кожному з питань порядку денного прийнято рішення в інтересах дітей та рекомендовано до розгляду та затвердження на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради.

Служба у справах дітей

Прочитано 148 разів

ГАЛЕРЕЯ