П'ятниця, 09 серпня 2019 09:49

Відвідування дітей за місцем їх проживання

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

З метою попередження бездоглядності, безпритульності серед дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, вивчення умов їх проживання, дотримання батьками своїх обов'язків щодо належного виховання, утримання та забезпечення найкращих інтересів дітей, комісією у складі спеціаліста служби у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради, фахівця сектору соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді управління праці та соціального захисту населення, старшого інспектора ювенальної превенції, сімейного лікаря відвідано 4 сім'ї в яких на вихованні та утриманні 15 дітей.

Під час відвідування сімей за місцем проживання встановлено, що 14 дітей виховуються у 3 неповних сім'ях, які отримують державну соціальну допомогу одиноким матерям, 1 дитина виховується у повній родині. На час обстеження в помешканнях прибрано, їжа приготовлена, продукти харчування наявні. У дітей є місця для сну та підготовки до уроків, відповідний одяг та взуття. Діти залучені до навчальних та дошкільних закладів, знаходяться під контролем сімейних лікарів.

З батьками проведено бесіди, з'ясовано їх потреби щодо усунення складних життєвих обставин, наголошено про їх відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків. Фахівцями сектору соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді і надалі цим родинам та дітям будуть надаватись соціальні послуги та консультації.

Працівниками служби у справах дітей з дітьми проведено профілактично - виховну, роз’яснювальну роботу. Діти і надалі перебуватимуть під контролем служби.

Служба у справах дітей

Прочитано 141 разів

ГАЛЕРЕЯ