Четвер, 19 вересня 2019 14:24

Всеукраїнський захід “Урок” триває

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Уході проведення спільних заходів служби у справах дітей, управління освіти, молоді та спорту, навчальних закладів міста у рамках Всеукраїнського заходу “Урок” виявлено, що 8 неповнолітніх не приступили до навчання 1-го вересня поточного року. Після з'ясування причин та обставин, станом на 18 вересня 2019 року, 6 дітей повернуто на навчання. Одна дитина, у зв'язку із станом здоров'я, проходить медичне обстеження з метою визначення форми навчання; по одній дитині, яка разом з батьками виїхала за межі міста, наразі з'ясовується місце її проживання та навчання.

Рейд „Урок” продовжуватиметься протягом вересня – жовтня поточного року, а заходи щодо охоплення, відвідування дітьми навчальних занять, як цього вимагає чинне законодавство, триватимуть протягом усього навчального року.

Спеціалістами служби у справах дітей проведено відповідну профілактичну роботу з дітьми та їх батьками. До Мукачівського міського відділу поліції подано клопотання про притягнення до адміністративної відповідальності батьків, які винні в порушенні прав дітей.

Служба у справах дітей

Прочитано 157 разів

ГАЛЕРЕЯ