Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Служба у справах дітей/Звіт про роботу служби у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради за ІІІ квартал 2019 року
Четвер, 03 жовтня 2019 11:18

Звіт про роботу служби у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради за ІІІ квартал 2019 року

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

За звітний період службою у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради опрацьовано 178 документів; у зв’язку із створення об’єднаної територіальної громади внесені зміни в положення про службу у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради та посадові інструкції працівників служби; в інтересах дітей на засідання виконавчого комітету Мукачівської міської ради підготовлено 22 проекти рішень; з метою захисту прав дітей взято участь у 43 судових засіданнях; організовано проведення 5 засідань міської комісії з питань захисту прав дитини, на яких розглянуто 31 питання, які потребували комісійного рішення.

Станом на 01.10.2019 року на обліку служби перебуває 41 дитина-сирота, 124 дитини, позбавлені батьківського піклування та 59 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Інформація про всіх дітей внесена та відповідно до змін оновлена у єдиній всеукраїнський системі ЕІАС «Діти». В сімейних формах виховання проживають та виховуються 61,2% всіх статусних дітей: 41 дитина - у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, 60 дітей – у родинах опікунів та піклувальників. Впродовж ІІ кварталу 2 дітей усиновлено, 3 влаштовані в родини опікунів та піклувальників, 2 дітей стали вихованцями дитячого будинку сімейного типу.

До адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків притягнуто 36 батьків. До суду скеровані дві позовні заяви про позбавлення батьків батьківських прав та звільнення опікуна та піклувальника від покладених на нього обов’язків.

Проведено 11 профілактичних заходів. У ході проведення спільних заходів служби у справах дітей, управління освіти, молоді та спорту, навчальних закладів у рамках Всеукраїнського заходу “Урок” виявлено 8 неповнолітніх, які не приступили до навчання 1-го вересня поточного року. Після з'ясування причин та обставин, станом на 01 жовтня 2019 року, 7 дітей повернуто на навчання. Одна дитина, у зв'язку із станом здоров'я, проходить медичне обстеження з метою визначення форми навчання.

За звітній період проведені перевірки умов проживання та виховання 59 дітей, що опинились у складних життєвих обставинах; 2 усиновлених дітей; 26 вихованців чотирьох дитячих будинків сімейного типу, розташованих на території міста. Проведена перевірка стану захисту житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та підготовлені матеріали для взяття на квартирний облік 14 дітей даної категорії, які набули 16-річного віку.

В межах фінансування заходів міської програми «Захисту прав дітей на 2018-2020 роки» до 1 вересня для всіх дітей, зарахованих на навчання у перший клас, закуплено 1220 екземплярів «Енциклопедії для чомучок. Світ навколо тебе» на загальну суму 170800 грн.

У фейсбуці та на сайті Мукачівської міської ради розміщено 45 заміток.

 

Служба у справах дітей

Прочитано 57 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація