П'ятниця, 09 лютого 2018 18:49

Мати-зозуля

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Кожна жінка мріє стати мамою. Але не кожна має щастя нею стати.

Стреси, екологія, хвороби, вроджені вади та інше стають перешкодою у реалізації омріяного щастя. За даними статистики кожна шоста пара в Україні має невтішний діагноз – безпліддя. І за щастя народити дитину жінки змушені проходити тривале обстеження та лікування, вдаватися до штучного запліднення. Які фізичні та психічні страждання переживає безплідна жінка знає лише вона та її близькі, які їй не можуть зарадити.

Декому-ж доля дарує щастя народження декількох дітей, але вони нехтують цим щастям.

08.02.2018 року до служби у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради надійшло повідомлення про немовля, 2018 року народження, якого стороння особа принесла до приймального відділення обласної дитячої лікарні. Дитина перебувала у важкому стані і потребувала негайного переміщення до реанімаційного відділення. В ході перевірки з'ясувалось, що мати дитини на її захворювання уваги не звертала, за меддопомогою не зверталась. Влаштована до лікарні дитина в неї не єдина. На території України нею проведена реєстрація народження ще 3 дітей. Місце перебування яких не відомо зі слів “матері-зозулі” вона віддала їх сторонніх особам.

Зараз за життя малечі борються лікарі. По факту злісного невиконання матір'ю батьківських обов'язків щодо немовляти буде порушена кримінальна справа. Місце знаходження інших дітей з'ясовується.

Прочитано 368 разів

ГАЛЕРЕЯ