Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Служба у справах дітей/Влада міста допомогла дитині стати членом міської громади
Четвер, 29 березня 2018 10:05

Влада міста допомогла дитині стати членом міської громади

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)


         

 

З народження до повноліття дитини її батьки, не залежно від того чи перебувають вони в шлюбі між собою, мають щодо неї рівні права та обов'язки. Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини, не впливає на обсяг прав і не звільняє від обов'язків щодо дитини. На жаль, дана норма, виконується батьками не завжди.

Не поодинокі випадки, коли після розлучення батьки відмовляються і від спілкування з колишньою дружиною і від виконання батьківських обов'язків щодо дитини, яка залишається проживати з матір'ю. Не виконання батьківських обов'язків, до прийняття судом рішення про позбавлення батьківських прав, не обмежує права батька у наданні згоди на виготовлення документів для дитини та реєстрацію її місця проживання. Відсутність такої згоди створює дитині проблеми та порушує її права.

Вирішення проблем дитини, батько якої самоусунувся від виконання батьківських обов'язків, взяла на себе влада міста. На черговому засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради матері дитини владою міста надано право на проведення реєстрації місця проживання сина без згоди його батька.

Прочитано 131 разів

ГАЛЕРЕЯ