Понеділок, 29 лютого 2016 17:49

Зайва дитина

Автор
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

29.02.2016 року в службу у справах дітей надійшло повідомлення про дитину залишену батьківського піклування. Мова йшла про маленьку дівчинку, яка в лютому святкувала свій перший день народження.

Працівники служби вилучили  малечу у сторонніх людей та тимчасово влаштували її до лікарні. Медики дівчинку обстежать і, в разі необхідності, пролікують. В рочок маленька разом з одягом та взуттям важить 8,100 кг.

Залишивши дитину в безпечному оточенні, служба у справах дітей спільно з соціальним інспектором управління соціального захисту направились розшукувати «горе-матусю», для якої дівчинка виявилась тягарем. З’ясувалось, що мати дитини, мешканка м. Ужгорода, тривалий час проживає на території міста, за «дитячі гроші» винаймає житло, яке постійно змінює в зв’язку з боргами.

Ужгородським міськрайонним судом вона вже позбавлена батьківських прав стосовно двох старших дітей. На території м. Мукачева жінка вже притягувалась до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов'язків, службою ставилось питання про припинення їй соціальних виплат. Але уроком для неї це не стало.

В даний час мати дитини, незважаючи на отримання соціальних виплат, умов для утримання та виховання доньки не має, як звісно і бажання присвятити життя дитині. В присутності начальника служби вона написала заяву про тимчасове влаштування дитини до будинку дитини в м. Свалява.

Прочитано 1014 разів

ГАЛЕРЕЯ