Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Служба у справах дітей/Оголошення про закупівлю подарунків для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування
Субота, 05 травня 2018 12:23

Оголошення про закупівлю подарунків для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, в межах міської програми «Захисту прав дітей» відповідно до бажань дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та розміру передбаченого фінансування виконавчий комітет Мукачівської ради за кошти міського бюджету проводить закупівлю подарунків для даної категорії дітей на суму 200000 грн.

Діти побажали отримати наступні подарунки:

Мобільні телефони, навушники, Мр3 плеєри, велосипеди, портативні колонки, смарт-годинники, рюкзаки, фотоапарат, мольберт та гуаш, скрипку, гітару, санки, сноуборд, ковзани, спортивні гантелі, самокат, ролики та різні іграшки.

У зв’язку із вище наведеним, служба у справах дітей виконавчого комітету Мукачівської міської ради ( м.Мукачево, пл. Духновича Олександра, 2, каб.50-51) готова розглянуті пропозиції підприємців та власників торгівельних закладів щодо асортименту товарів та їх цінової пропозиції. За наслідками конкурсного відбору з переможцями будуть укладені відповідні договори, термін поставки товару до 25.05.2017 року. Телефон для довідок: 21018.

Служба у справах дітей

Прочитано 600 разів

ГАЛЕРЕЯ