Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Агентством США з міжнародного розвитку USAID схвалило місто Мукачева як партнера проекту
Вівторок, 12 лютого 2019 12:12

Агентством США з міжнародного розвитку USAID схвалило місто Мукачева як партнера проекту

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Мукачівську міську раду обрано партнером для впровадження та поширення передових практик запобігання корупції та належної практики комунікації щодо підвищення рівня відкритості, доброчесності та участі в антикорупційних заходах.

Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) схвалено місто Мукачево, в якості міста партнера, яке буде залучено до реалізації Проекту міжнародної технічної допомоги Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія», що реалізується компанією «Менеджмент Сістемс Інтернешнл, Інк.». Проект був схвалений влітку 2017 р. у якості флагманської програми USAID в Україні, покликаної допомогти Уряду в запобіганні корупції, підвищенні рівня обізнаності та участі громадян, пропагуванні "нульової терпимості" до корупції серед українських громадян і сприянні тиражуванню сумлінних практик у сферах прозорості, чесності та участі.

Окрім міста Мукачева партнерами у реалізації заходів Проекту обрано Мінінфраструктури, Міністерство охорони здоров'я, Сумська ОДА та Дрогобицька міська рада.

Відділ економіки

Прочитано 100 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація