Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Триває реєстрація заявок на конкурс проектів Бюджет громадських ініціатив 2020
Четвер, 11 квітня 2019 17:55

Триває реєстрація заявок на конкурс проектів Бюджет громадських ініціатив 2020

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

 

 

 

Чекаємо на ВАШІ ідеї! До кінця реєстрації проектів залишилось 19 днів!

Станом на 11 квітня відділом економіки проведено більше 10 консультацій з потенційними авторами щодо участі у конкурсі проектів Бюджет громадських ініціатив. Авторам ідей роз’яснено механізм участі в конкурсі, як заповнити та подати заявку на конкурс, а також наголошено на основні моменти які визначають проект прийнятним.

Вважаємо за доречним наголосити на деяких моментах, які є важливими і на які слід звернути особливу увагу:

  1. Автори ідей (проектів) не отримують коштів і не реалізовують проекти самостійно. Проекти виконують структурні підрозділи виконавчого комітету Мукачівської міської ради відповідно до тематики та специфіки ідеї та необхідних заходів. Автори описують ідею та основні заходи, які вважають найоптимальнішими для досягнення мети, беруть участь у засідання комісій де розглядаються питання реалізації проектів та контролюють їх виконання.
  2. Для реєстрації проектів автори ідей повинні зібрати 25 підписів підтримки в реалізації малого проекту і 50 підписів підтримки для реалізації великого проекту. Оригінали підписів подаються разом із заповненою анкетою.
  3. Проекти можуть бути реалізовані ВИКЛЮЧНО на об’єктах чи земельних ділянках комунальної власності. Реалізація ідей на об’єктах, приміщеннях чи земельних ділянках приватної чи державної власності не допускається.
  4. Чим детальніше автор опише свою ідею, тим скоріше і простіше буде в подальшому розробити проектно-кошторисну документацію для реалізації проектів.
  5. Поданий та зареєстрований проект не означає, що він буде реалізований у наступному році. Реалізованими будуть проекти, які за результатами загальноміського голосування наберуть найбільшу кількість голосів мукачівців. Загальноміське голосування – це наступний етап реалізації конкурсу Бюджет громадських ініціатив.

І ВАЖЛИВО!!!

Реєстрація, консультація, допомога в заповненні заявок, а в подальшому участь у загальноміському голосуванні за проекти є БЕЗКОШТОВНИМИ!

Посилання для реєстрації: https://mukachevo-budget.e-dem.in.ua/#/

Шановні мукачівці, якщо у вас є цікаві ідеї але маєте питання як її оформити та подати на конкурс – звертайтеся до відділу економіки за телефоном 5-48-49 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Крім того для спілкування чи задати питання можна використовувати сторінку відділу економіки в мережі Фейсбук https://www.facebook.com/%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%B4%D1%96%D0%BB-%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%BC%D1%96%D0%BA%D0%B8-1671683433086112/

Відділ економіки

Прочитано 167 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація