Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/ВІТАЄМО з професійним святом працівників легкої промисловості!
П'ятниця, 07 червня 2019 17:32

ВІТАЄМО з професійним святом працівників легкої промисловості!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

Шановні працівники легкої промисловості міста Мукачева!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем працівників легкої промисловості.

Легка промисловість нашого міста, маючи значний виробничий потенціал та підвищуючи рівень технічного оснащення виробництва і професійної підготовки робітників, активно відстоює свої позиції на внутрішньому та зовнішньому ринку. Зростає попит на вітчизняні товари, адже переважна більшість наших підприємств виробляють сучасну і якісну продукцію за помірними цінами. Своєю невтомною працею Ви робите вагомий внесок у розвиток виробництва товарів народного споживання, чим забезпечуєте дієвість соціальної політики міста, області, держави.

Ми впевнені, що Ваш професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, усвідомлення важливості своєї праці для розвитку економіки міста Мукачева та Закарпатської області загалом, є запорукою подальших успіхів, налагодження нових взаємовигідних виробничих зв’язків, підвищення якості та розширення асортименту товарів народного споживання і головне – поліпшення добробуту мешканців краю.

У цей святковий день бажаємо Вам щастя, здоров’я, благополуччя і плідної роботи заради процвітання вашого підприємства, міста Мукачева та України в цілому. Нехай добро і щедра доля не обминають вас та ваші родини!

Відділ економіки

Прочитано 220 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація