Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/В Мукачеві триває формування регіонального замовлення підготовки робітничих кадрів
Середа, 01 червня 2016 14:14

В Мукачеві триває формування регіонального замовлення підготовки робітничих кадрів

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Відбулась чергова зустріч керівників промислових підприємств, бізнесових структур та приватних підприємців з першим заступником міського голови Ростиславом Федівим та спеціалістами управління економіки та транскордонного співробітництва з питанню формування регіонального замовлення підготовки робітничих кадрів.

З слушними зауваженнями виступили керівники виробничих підприємств та надали свої пропозиції щодо підходів до підготовки кадрів у професійно-технічних закладах. Вони готові приймати участь у підписанні трьохсторонніх договорів на замовлення кадрів для замовлення першочергових потреб виробничих спеціалістів.

Також наголошували на необхідність створення матеріально-технічної бази для практичних занять молодих спеціалістів та зміну підходу до навчального процесу по принципу дуальної освіти, готові забезпечувати практичною роботою на своїх підприємствах та після здобуття професійно-технічної освіти їх працевлаштовувати.

Пропозиції щодо кількості замовлень по видам професії просимо надавати у відділ економіки управління економіки та транскордонного співробітництва (каб. 56, тел 2-23-09).

Прочитано 959 разів

ГАЛЕРЕЯ