Ви тутМіська влада/ОРГАНИ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/В Мукачеві відбудеться гра-тренінг “Інструменти впливу громадян на владу. Від теорії до практики”
Вівторок, 27 серпня 2019 12:44

В Мукачеві відбудеться гра-тренінг “Інструменти впливу громадян на владу. Від теорії до практики”

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

 

29 серпня Трансперенсі Інтернешнл Україна у Мукачівському центрі дитячої та юнацької творчості проведе гру, мета якої допомогти розібратися з інструментами впливу громадян на владу. В ігровій формі буде підібрано рішення для проблем міста, які хвилюють мешканців.

Запрошуємо для участі у грі-тренінгу “Інструменти впливу громадян на владу. Від теорії до практики” всіх активних громадян міста Мукачева

Автори сподіваються, що цікаві підходи та форми проведення заходу, дадуть можливість всім учасникам заходу провести цікаво та з користю час, дізнатись більше про інструменти впливу та знайти однодумців у нашому місті.

Якщо тематика для Вас близька і Ви хочете відвідати захід – обов’язково зареєструйтеся за посиланням: //forms.gle/LvFHrJfTWAxjiu1UA.

Детальна інформація за посиланням: https://transparentcities.in.ua/novyny/grafik-treningiv/gra-trening-instrumenty-vplyvu-gromadyan-na-vladu-vid-teoriyi-do-praktyky

Відділ економіки

Прочитано 183 разів

Останні з Відділ економіки

ГАЛЕРЕЯ