П'ятниця, 27 вересня 2019 10:08

Вітаємо з Днем туризму!

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Шановні працівники та ветерани туристичної сфери міста Мукачева!

Щиро ВІТАЄМО всіх Вас з Днем туризму – святом усіх, кого ваблять близькі й далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок.

Наше місто, з його вигідним геополітичним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальною архітектурою, багатою спадщиною усіх національностей, які віками формували оригінальну полікультурну ауру, привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туристичної індустрії.

Ми впевнені, що основні здобутки туристичної галузі Мукачева ще попереду. Багато чого вже зроблено але ще багато необхідно працювати, аби туризм набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для міста і для держави. Наше місто варте того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Щиро бажаємо працівникам індустрії туризму вагомих здобутків, а туристам – завзяття, наснаги, цікавих зустрічей і відкриттів у пізнанні навколишнього світу.

Відділ економіки

Прочитано 130 разів

ГАЛЕРЕЯ