Ви тутМіська влада/Органи виконавчої влади/Відділи міськвиконкому/Відділ економіки/Щодо презентації економічного та інвестиційного потенціалу України в Греціїї
Понеділок, 07 жовтня 2019 17:07

Щодо презентації економічного та інвестиційного потенціалу України в Греціїї

Автор 
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Повідомляємо, що з метою розширення двостороннього торгово-економічного та інвестиційного співробітництва, а також популяризації України за кордоном, Посольством України в Грецькій Республіці в листопаді цього року планується проведення презентації економічного та інвестиційного потенціалу України. Захід відбуватиметься за участі ділових кіл Греції, Асоціації експортерів та інвесторів, Федерації підприємців Греції, торгових палат міст Афіни, Пірей, Салоніки. В рамках заходу опрацьовується можливість проведення двосторонніх зустрічей з представниками бізнесу та муніципалітетів, а також відвідання підприємств.

У разі зацікавленості, просимо до 14 жовтня повідомити Посольство щодо можливої участі, контактна особа — Василець Анна Володимирівна, тел. +30(210)6800230, e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Відділ економіки

Прочитано 30 разів

ГАЛЕРЕЯ

Контактна інформація